Juniorzy Lubu na fali

Kolejna wygrana podopiecznych Radosława Bączyka w pilskiej grupie 2. Tym razem lider z pełną pulą w Wieleniu z miejscową Fortuną 2:0. Gole uzyskali w 14 minucie Szymon Sierżant i w 20 minucie Szymon Turek.

Juniorzy Lubuszanina jesień 2017

Gospodarze nie zagrozili naszej bramce. Cieszy na pewno, że w kolejnym meczu nie tracimy bramki gole uzyskali 14 min Sierżant i w 20 minucie Turek - potwierdził po meczu trener Radosław Bączyk. Po tej wygranej z 13 pkt umocniliśmy się na pierwszym miejscu. Dziś szansę na grę otrzymali w drugiej połowie zmiennicy i zaprezentowali się z dobrej strony dodaje trener Lubuszanina Trzcianka

Skład Lubuszanina: Jankowski - Szybisty, Sierżant, Michałek,Łuczak, Zwoliński, Winiarski, Iwanicki, Wiewiórka, Turek, Karlak po przerwie Nalewajek, Siadak, Kowalski, Duda, Paszko, Chromiec, Miroszczenko.

Za tydzień mecz na szczycie Lubuszanin Trzcianka kontra Nielba Wągrowiec niedziela 8 pażdziernika początek godzina 10:00. Zapraszamy Kibiców bądżcie z juniorami Lubuszanina