MKS HYDRO Lubuszanin

piłkarski klub sportowy

Efektowna wygrana Lubuszanina

Podopieczni Jarosława Feciucha nie pozostawili złudzeń kto jest lepszy i wywieżli z Dopiewa trzy punkty. Dwa gole autorstwa Błażeja Nowaka i Michała Wawszczaka to potwierdzenie przewagi z czerwoną latarnią IV ligi

GKS Dopiewo - Lubuszanin Trzcianka 0:4 (0:2) 

Błażej Nowak x2, Michał Wawszczak x2

GKS Dopiewo Lubuszanin Trzcianka 0 4

Piłkarze Lubuszanina Trzcianka wrócili na zwycięską ścieżkę i efektownie pokonali GKS Dopiewo w meczu IV kolejki IV ligi.  Nasza drużyna była lepsza, wygrana mogła być jeszcze bardziej okazała.

Pierwsze minuty upłynęły na wzajemnym badaniu się i ostrożnej grze obydwu ekip. Pierwsi groźniejszą sytuację stworzyli miejscowi w 10 minucie, ale strzał Macieja Worocha niecelny. Kolejne minuty zdecydowanie pod dyktando Lubuszanina. W 20 minucie kapitan Paweł Iwanicki strzelił tuż obok bramki, w 30 minucie Błażej Nowak trafił w słupek,w 35 minucie aktywny Błażej Nowak na linii pola karnego zwiódł obrońcę i wpadł z piłką w pole karne. Rozejrzał się i ostro zagrał futbolówkę wzdłuż bramki, a nadbiegający Michał Wawszczak został sfaulowany przez bramkarza gospodarzy Macieja Duszyńskiego. Sędzia główny Paweł Moszak z Ostrowa Wielkopolskiego bez wahania podyktował rzut karny. Skutecznym egzekutorem Błażej Nowak.Nasi  grali dobrze i nie pozwalali miejscowym na zbyt wiele. Podopieczni Jarosława Feciucha nadal atakowali nie dając chwili oddechu zespołowi z Dopiewa, naciskali  defensywę rywali, co przyniosło kolejny efekt. W 45 minucie Michał Wawszczak zakończył ładną składną akcję i dwubramkowe prowadzenie do przerwy stało się faktem.

Po zmianie stron oblężenie bramki Dopiewa trwało w najlepsze. Zespół Andrzeja Ostańskiego nie wiedział co się dzieje na boisku, bo praktycznie każda akcja Lubuszanina była grożna. Po raz trzeci do siatki trafił Michał Wawszczak, ale arbiter nie uznał bramki, bowiem asystenka nr 2 sędzina Paulina Nikodem stwierdziła że popularny Giggs w momencie podania znajdował się na pozycji spalonej. W końcu jednak i trzeci gol wpadł w 65. minucie. Pięknym strzałem z 30 metra popisał się Błażej Nowak. Popularny Diabeł trafił w samo okienko bramki, gol stadiony świata. W końcowych fragmentach jeszcze jedno trafienie zaliczył Michał Wawszczak i tym samym nasza drużyna odniosła efektowne zwycięstwo.

68 minut w meczu GKS Dopiewo - Lubuszanin Trzcianka rozegrał były gracz Lubuszanina Dominik Drzewiecki. Popularny Drzewko oddał jeden niecelny strzał obok bramki strzeżonej przez Damiana Zamiara i był wyróżniającycym zawodnikiem gospodarzy.

domino

Andrzej Ostatński trener GKS Dopiewo po meczu pogratulował zwycięstwa drużynie Lubuszanina. Trener ma nadzieję że jego drużyna wyjdzie z dołka i w końcu wygra w najbliższym meczu z Huraganem Pobiedziska.

Jarosław Feciuch zadowolony z postawy zespołu potwierdził że jego podopieczni zrealizowali przedmeczowe założenia. Najbliższy tydzień to analiza przed kolejnym spotkaniem ligowym. W najbliższą sobotę do Trzcianki przyjedzie Kotwica Kórnik. Początek sobotniego meczu o 17. Zapraszamy

 4 KOLEJKA WYN

4 kol tab

Następny mecz

XXXIII kolejka IV ligi wielkopolskiej

Lubuszanin Trzcianka - Centra Ostrów Wielkopolski

  lubuszanin trzcianka Centra Ostrów

 25 maja 2019 r. (sobota) godz. 12:00

   Trzcianka

 

Przybyli:

Wojciech Olesiński (Lech II Poznań), Jonasz Górzny (Orzeł Wałcz), Radosław Barabasz (Jarota Jarocin), Jakub Czapliński (Jarota Jarocin), Rafał Majtyka (Gwardia Koszalin), Kirill Isachenko (FK Orsha), Piotr Ziopaja (Błękitni Wronki), brazylijczyk Guilerme Macedo (E.C. Santo André)

Ubyli:

Konrad Syldatk (wypożyczenie Warta Poznań), Adam Śniegowski (Kotwica Kórnik), Aleksey Tsapenko (powrót na Ukrainę), Michał Wawszczak (wypożyczenie Iskra Szydłowo)

 LUBUSZANIN TRZ PL

LUBU JESIEN 2018

 

 Lubuszanin

 

 

 

Patroni medialni

www.trzcianka.pltvl trz

Tygodnik Notecki

Lubuszanin Trzcianka Lubuszanin