MKS HYDRO Lubuszanin

piłkarski klub sportowy

Efektowna wygrana Lubuszanina

Podopieczni Jarosława Feciucha nie pozostawili złudzeń kto jest lepszy i wywieżli z Dopiewa trzy punkty. Dwa gole autorstwa Błażeja Nowaka i Michała Wawszczaka to potwierdzenie przewagi z czerwoną latarnią IV ligi

GKS Dopiewo - Lubuszanin Trzcianka 0:4 (0:2) 

Błażej Nowak x2, Michał Wawszczak x2

GKS Dopiewo Lubuszanin Trzcianka 0 4

Piłkarze Lubuszanina Trzcianka wrócili na zwycięską ścieżkę i efektownie pokonali GKS Dopiewo w meczu IV kolejki IV ligi.  Nasza drużyna była lepsza, wygrana mogła być jeszcze bardziej okazała.

Pierwsze minuty upłynęły na wzajemnym badaniu się i ostrożnej grze obydwu ekip. Pierwsi groźniejszą sytuację stworzyli miejscowi w 10 minucie, ale strzał Macieja Worocha niecelny. Kolejne minuty zdecydowanie pod dyktando Lubuszanina. W 20 minucie kapitan Paweł Iwanicki strzelił tuż obok bramki, w 30 minucie Błażej Nowak trafił w słupek,w 35 minucie aktywny Błażej Nowak na linii pola karnego zwiódł obrońcę i wpadł z piłką w pole karne. Rozejrzał się i ostro zagrał futbolówkę wzdłuż bramki, a nadbiegający Michał Wawszczak został sfaulowany przez bramkarza gospodarzy Macieja Duszyńskiego. Sędzia główny Paweł Moszak z Ostrowa Wielkopolskiego bez wahania podyktował rzut karny. Skutecznym egzekutorem Błażej Nowak.Nasi  grali dobrze i nie pozwalali miejscowym na zbyt wiele. Podopieczni Jarosława Feciucha nadal atakowali nie dając chwili oddechu zespołowi z Dopiewa, naciskali  defensywę rywali, co przyniosło kolejny efekt. W 45 minucie Michał Wawszczak zakończył ładną składną akcję i dwubramkowe prowadzenie do przerwy stało się faktem.

Po zmianie stron oblężenie bramki Dopiewa trwało w najlepsze. Zespół Andrzeja Ostańskiego nie wiedział co się dzieje na boisku, bo praktycznie każda akcja Lubuszanina była grożna. Po raz trzeci do siatki trafił Michał Wawszczak, ale arbiter nie uznał bramki, bowiem asystenka nr 2 sędzina Paulina Nikodem stwierdziła że popularny Giggs w momencie podania znajdował się na pozycji spalonej. W końcu jednak i trzeci gol wpadł w 65. minucie. Pięknym strzałem z 30 metra popisał się Błażej Nowak. Popularny Diabeł trafił w samo okienko bramki, gol stadiony świata. W końcowych fragmentach jeszcze jedno trafienie zaliczył Michał Wawszczak i tym samym nasza drużyna odniosła efektowne zwycięstwo.

68 minut w meczu GKS Dopiewo - Lubuszanin Trzcianka rozegrał były gracz Lubuszanina Dominik Drzewiecki. Popularny Drzewko oddał jeden niecelny strzał obok bramki strzeżonej przez Damiana Zamiara i był wyróżniającycym zawodnikiem gospodarzy.

domino

Andrzej Ostatński trener GKS Dopiewo po meczu pogratulował zwycięstwa drużynie Lubuszanina. Trener ma nadzieję że jego drużyna wyjdzie z dołka i w końcu wygra w najbliższym meczu z Huraganem Pobiedziska.

Jarosław Feciuch zadowolony z postawy zespołu potwierdził że jego podopieczni zrealizowali przedmeczowe założenia. Najbliższy tydzień to analiza przed kolejnym spotkaniem ligowym. W najbliższą sobotę do Trzcianki przyjedzie Kotwica Kórnik. Początek sobotniego meczu o 17. Zapraszamy

 4 KOLEJKA WYN

4 kol tab

Nastepny mecz

XV kolejka IV ligi wielkopolskiej północ

Lubuszanin Trzcianka - LKS Gołuchów 

26.10.2018 r. (sobota) godz 14:00

   Trzcianka

 

XIV kolejka IV ligi wielkopolskiej    sezon 2018/2019

Centra Ostrów Wielkopolski - Lubuszanin Trzcianka 1:1

20.10.2018 r. (sobota) godz 15:00

Centra Ostrówlubuszanin trzcianka

  Ostrów Wielkopolski

XIII kolejka IV ligi wielkopolskiej           sezon 2018/2019

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Lubuszanin Trzcianka 0:3

pogon nowe skalmierzycelubuszanin trzcianka

13.10.2018 r. (sobota) godz 15:00

  Nowe Skalmierzyce

 

XII kolejka IV ligi wielkopolskiej           sezon 2018/2019

Lubuszanin Trzcianka - Obra Kościan 6:1

06.10.2018 r. (sobota) godz 12:00

        lubuszanin trzcianka obra

         Trzcianka 

 

 LUBUSZANIN TRZ PL

LUBU JESIEN 2018

 

 Lubuszanin

 

 

 

Patroni medialni

www.trzcianka.pltvl trz

Tygodnik Notecki

Lubuszanin Trzcianka Lubuszanin