Lubuszanin Trzcianka  - Nielba Wągrowiec 4:0 (1:0)

popis

Lubuszanin Trzcianka: Damian Zamiar - Mateusz Kaczor, Krystian Feciuch, Błażej Nowak (68' Michał Wawszczak), Marek Hermanowicz, Paweł Iwanicki (73' Kamil Pawlicki) , Paweł Wicher, Szymon Świderski (79' Daniel Ratajczak), Kacper Grygier (85' Mateusz Kosidło), Dawid Zieliński, Wojciech Szwedek

Nielba Wągrowiec: Karol Hermann- Patryk Soforek, Mateusz Rocławski, Rafał Leśniewski, Adrian Mikołajczak, Mikołaj Dobrzykowski, Adrian Marchel, Łukasz Iskrzyński, Damian Śmigielski, Rafał Gruntkowski, Jakub Kubiński

Lubuszanin Trzcianka Nielba Wągrowiec 4 0

Mecz toczony w szybkim tempie, gracze jednej i drugiej drużyny nie odkładali nogi. Już w 2 minucie  pierwszy strzał oddał Mikołaj Dobrzykowski w odpowiedzi Lubuszanin w 8 minucie Paweł Iwanicki ładne plasowane uderzenie znalazło drogę do siatki i Nasza drużyna objęła prowadzenie. Przyjezdni próbowali odrobić jednobramkową stratę strzały Jakuba Kubińskiego i Rafała  Leśniewskiego obronił Damian Zamiar, Rałał Dobrzykowski uderzył obok bramki. Podopieczni Jarosława Feciucha mieli też swoje okazje precyzyjne uderzenie Pawła Wichra ładnie obronił Karol Hermann, Wojciech Szwedek próbował przelobować wychodzącego z bramki golkipera gości, w doliczonym czasie gry w boczną siatkę strzelił jeszcze Błażej Nowak. Po zmianie stron mecz zdecydowanie pod dyktando Naszej drużyny. Przewaga Lubuszanina została udokumentowana w drugiej części spotkania w 53, 59 i 64 minucie. Autorem hattricka przebojowy Błażej Nowak. Zespół gości często faulował efektem 3 zółte kartki, trener Radosław Kołacki rotował składem ale zabrakło recepty na bardzo dobrze poukładany zespół Lubuszanina.

Podopieczni Jarosława Feciucha w konfrontacji z Nielbą Wągrowiec zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i odnieśli zasłużoną wygraną. Efektowne zwycięstwo potwierdziło że w drużynie tkwi duży potencjał. Trzcianecka drużyna wyciągnęła wnioski z porażki z Tarnovią Tarnowo Podgórne to może tylko cieszyć.Kibice, którzy pojawili się na trzcianeckim stadionie zobaczyli dobry mecz z happy endem