Ostre strzelanie w Wągrowcu

piłka

Sparing nr 3

Lubuszanin Trzcianka (IV liga wielkopolska północ) - Noteć Czarnków (pilska liga okręgowa) 10:1

W 83 minucie zespół Noteci zszedł z boiska. Pełna dominacja przez cały mecz. Najmniejszy wymiar kary - potwierdził po meczu trener Lubuszanina Jarosław Feciuch

Skład Lubuszanina: Zawodnik testowany - Kryg, Lebiotkowski, Wącisz, Klinicki, Grygier, Mleczak, Szwedek, Urbański, Wicher , Zieliński na zmiany Górzny, Broda, Wawszczak, Wypusz, Grzymski.

Do przerwy Lubuszanin prowadził 5:1 W drugiej połowie zespół Jarosława Feciucha nie zwalniał tempa i strzelił kolejne pięć goli.Po bramce na 10:1 w 83 minucie , zdegustowani takim obrotem sytuacji piłkarze Noteci zeszli z boiska. Trzy bramki zdobył Wojciech Wypusz, dwie Marcin Urbański, a po jednej Paweł Wicher, Kacper Grygier, Wojciech Szwedek, Radosław Wącisz i Michał Wawszczak.

Kolejnym rywalem podopiecznych Jarosława Feciucha w Poznaniu trzecioligowa Unia Swarzędz. Mecz zaplanowano na 20 lutego (sobota) początek godz. 12