MKS HYDRO Lubuszanin

piłkarski klub sportowy

Poznaliśmy terminarz grupy północnej wielkopolskiej IV ligi. Na inaugurację nowego sezonu Naszą drużynę czeka pojedynek na wyjeżdzie z Tarnovią Tarnowo Podgórne

HERB LUBUSZANINA

Prowadzący rozgrywki IV ligi Wielkopolski Związek Piłki Nożnej w Poznaniu opublikował wstępną wersję terminarza na sezon 2017/2018. Na starcie rozgrywek los skojarzył naszą drużynę z ekipą Tarnovii Tarnowo Podgórne. W drugiej kolejce hit kolejki podopieczni Jarosława Feciucha zagrają w Trzciance w derbowym meczu z Nielbą Wągrowiec.

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Wełna Skoki - GKS Dopiewo
Warta Międzychód - GLKS Wysoka
Huragan Pobiedziska - Grom Plewiska
Orły Pniewy - Unia Swarzędz
Pogoń Łobżenica - Iskra Szydłowo
Mieszko Gniezno - Kotwica Kórnik
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Lubuszanin Trzcianka
Nielba Wągrowiec - Sparta Oborniki

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

GKS Dopiewo - Sparta Oborniki
Lubuszanin Trzcianka - Nielba Wągrowiec
Kotwica Kórnik - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Iskra Szydłowo - Mieszko Gniezno
Unia Swarzędz - Pogoń Łobżenica
Grom Plewiska - Orły Pniewy
GLKS Wysoka - Huragan Pobiedziska
Wełna Skoki - Warta Międzychód

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Warta Międzychód - GKS Dopiewo
Huragan Pobiedziska - Wełna Skoki
Orły Pniewy - GLKS Wysoka
Pogoń Łobżenica - Grom Plewiska
Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Iskra Szydłowo
Nielba Wągrowiec - Kotwica Kórnik
Lubuszanin Trzcianka - Sparta Oborniki

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

GKS Dopiewo - Lubuszanin Trzcianka
Kotwica Kórnik - Sparta Oborniki
Iskra Szydłowo - Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Grom Plewiska - Mieszko Gniezno
GLKS Wysoka - Pogoń Łobżenica
Wełna Skoki - Orły Pniewy
Warta Międzychód - Huragan Pobiedziska

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Huragan Pobiedziska - GKS Dopiewo
Orły Pniewy - Warta Międzychód
Pogoń Łobżenica - Wełna Skoki
Mieszko Gniezno - GLKS Wysoka
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Grom Plewiska
Nielba Wągrowiec - Unia Swarzędz
Sparta Oborniki - Iskra Szydłowo
Lubuszanin Trzcianka - Kotwica Kórnik

Kolejka 6 - 2-3 września

GKS Dopiewo - Kotwica Kórnik
Iskra Szydłowo - Lubuszanin Trzcianka
Unia Swarzędz - Sparta Oborniki
Grom Plewiska - Nielba Wągrowiec
GLKS Wysoka - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Wełna Skoki - Mieszko Gniezno
Warta Międzychód - Pogoń Łobżenica
Huragan Pobiedziska - Orły Pniewy

Kolejka 7 - 9-10 września

Orły Pniewy - GKS Dopiewo
Pogoń Łobżenica - Huragan Pobiedziska
Mieszko Gniezno - Warta Międzychód
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Wełna Skoki
Nielba Wągrowiec - GLKS Wysoka
Sparta Oborniki - Grom Plewiska
Lubuszanin Trzcianka - Unia Swarzędz
Kotwica Kórnik - Iskra Szydłowo

Kolejka 8 - 16-17 września

GKS Dopiewo - Iskra Szydłowo
Unia Swarzędz - Kotwica Kórnik
Grom Plewiska - Lubuszanin Trzcianka
GLKS Wysoka - Sparta Oborniki
Wełna Skoki - Nielba Wągrowiec
Warta Międzychód - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Huragan Pobiedziska - Mieszko Gniezno
Orły Pniewy - Pogoń Łobżenica

Kolejka 9 - 23-24 września

Pogoń Łobżenica - GKS Dopiewo
Mieszko Gniezno - Orły Pniewy
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Huragan Pobiedziska
Nielba Wągrowiec - Warta Międzychód
Sparta Oborniki - Wełna Skoki
Lubuszanin Trzcianka - GLKS Wysoka
Kotwica Kórnik - Grom Plewiska
Iskra Szydłowo - Unia Swarzędz

Kolejka 10 - 30 września-1 października

GKS Dopiewo - Unia Swarzędz
Grom Plewiska - Iskra Szydłowo
GLKS Wysoka - Kotwica Kórnik
Wełna Skoki - Lubuszanin Trzcianka
Warta Międzychód - Sparta Oborniki
Huragan Pobiedziska - Nielba Wągrowiec
Orły Pniewy - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Pogoń Łobżenica - Mieszko Gniezno

Kolejka 11 - 7-8 października

Mieszko Gniezno - GKS Dopiewo
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Pogoń Łobżenica
Nielba Wągrowiec - Orły Pniewy
Sparta Oborniki - Huragan Pobiedziska
Lubuszanin Trzcianka - Warta Międzychód
Kotwica Kórnik - Wełna Skoki
Iskra Szydłowo - GLKS Wysoka
Unia Swarzędz - Grom Plewiska

Kolejka 12 - 14-15 października

GKS Dopiewo - Grom Plewiska
GLKS Wysoka - Unia Swarzędz
Wełna Skoki - Iskra Szydłowo
Warta Międzychód - Kotwica Kórnik
Huragan Pobiedziska - Lubuszanin Trzcianka
Orły Pniewy - Sparta Oborniki
Pogoń Łobżenica - Nielba Wągrowiec
Mieszko Gniezno - Tarnovia Tarnowo Podgórne

Kolejka 13 - 21-22 października

Tarnovia Tarnowo Podgórne - GKS Dopiewo
Nielba Wągrowiec - Mieszko Gniezno
Sparta Oborniki - Pogoń Łobżenica
Lubuszanin Trzcianka - Orły Pniewy
Kotwica Kórnik - Huragan Pobiedziska
Iskra Szydłowo - Warta Międzychód
Unia Swarzędz - Wełna Skoki
Grom Plewiska - GLKS Wysoka

Kolejka 14 - 28-29 października

GKS Dopiewo - GLKS Wysoka
Wełna Skoki - Grom Plewiska
Warta Międzychód - Unia Swarzędz
Huragan Pobiedziska - Iskra Szydłowo
Orły Pniewy - Kotwica Kórnik
Pogoń Łobżenica - Lubuszanin Trzcianka
Mieszko Gniezno - Sparta Oborniki
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Nielba Wągrowiec

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Nielba Wągrowiec - GKS Dopiewo
Sparta Oborniki - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka - Mieszko Gniezno
Kotwica Kórnik - Pogoń Łobżenica
Iskra Szydłowo - Orły Pniewy
Unia Swarzędz - Huragan Pobiedziska
Grom Plewiska - Warta Międzychód
GLKS Wysoka - Wełna Skoki

 

MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka

mistrzem rundy jesiennej IV ligi !!!

 

Ostatni mecz rundy jesiennej

XVIII kolejka IV ligi wielkopolskiej 

Lubuszanin Trzcianka - Sokół Pniewy 4:0

lubuszanin trzciankasokół pniewy

25.11.2018 r. (niedziela) godz 12:00

      Trzcianka

 

 LUBUSZANIN TRZ PL

LUBU JESIEN 2018

 

 Lubuszanin

 

 

 

Patroni medialni

www.trzcianka.pltvl trz

Tygodnik Notecki

Lubuszanin Trzcianka Lubuszanin