MKS HYDRO Lubuszanin

piłkarski klub sportowy

Poznaliśmy terminarz grupy północnej wielkopolskiej IV ligi. Na inaugurację nowego sezonu Naszą drużynę czeka pojedynek na wyjeżdzie z Tarnovią Tarnowo Podgórne

HERB LUBUSZANINA

Prowadzący rozgrywki IV ligi Wielkopolski Związek Piłki Nożnej w Poznaniu opublikował wstępną wersję terminarza na sezon 2017/2018. Na starcie rozgrywek los skojarzył naszą drużynę z ekipą Tarnovii Tarnowo Podgórne. W drugiej kolejce hit kolejki podopieczni Jarosława Feciucha zagrają w Trzciance w derbowym meczu z Nielbą Wągrowiec.

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Wełna Skoki - GKS Dopiewo
Warta Międzychód - GLKS Wysoka
Huragan Pobiedziska - Grom Plewiska
Orły Pniewy - Unia Swarzędz
Pogoń Łobżenica - Iskra Szydłowo
Mieszko Gniezno - Kotwica Kórnik
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Lubuszanin Trzcianka
Nielba Wągrowiec - Sparta Oborniki

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

GKS Dopiewo - Sparta Oborniki
Lubuszanin Trzcianka - Nielba Wągrowiec
Kotwica Kórnik - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Iskra Szydłowo - Mieszko Gniezno
Unia Swarzędz - Pogoń Łobżenica
Grom Plewiska - Orły Pniewy
GLKS Wysoka - Huragan Pobiedziska
Wełna Skoki - Warta Międzychód

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Warta Międzychód - GKS Dopiewo
Huragan Pobiedziska - Wełna Skoki
Orły Pniewy - GLKS Wysoka
Pogoń Łobżenica - Grom Plewiska
Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Iskra Szydłowo
Nielba Wągrowiec - Kotwica Kórnik
Lubuszanin Trzcianka - Sparta Oborniki

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

GKS Dopiewo - Lubuszanin Trzcianka
Kotwica Kórnik - Sparta Oborniki
Iskra Szydłowo - Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Grom Plewiska - Mieszko Gniezno
GLKS Wysoka - Pogoń Łobżenica
Wełna Skoki - Orły Pniewy
Warta Międzychód - Huragan Pobiedziska

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Huragan Pobiedziska - GKS Dopiewo
Orły Pniewy - Warta Międzychód
Pogoń Łobżenica - Wełna Skoki
Mieszko Gniezno - GLKS Wysoka
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Grom Plewiska
Nielba Wągrowiec - Unia Swarzędz
Sparta Oborniki - Iskra Szydłowo
Lubuszanin Trzcianka - Kotwica Kórnik

Kolejka 6 - 2-3 września

GKS Dopiewo - Kotwica Kórnik
Iskra Szydłowo - Lubuszanin Trzcianka
Unia Swarzędz - Sparta Oborniki
Grom Plewiska - Nielba Wągrowiec
GLKS Wysoka - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Wełna Skoki - Mieszko Gniezno
Warta Międzychód - Pogoń Łobżenica
Huragan Pobiedziska - Orły Pniewy

Kolejka 7 - 9-10 września

Orły Pniewy - GKS Dopiewo
Pogoń Łobżenica - Huragan Pobiedziska
Mieszko Gniezno - Warta Międzychód
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Wełna Skoki
Nielba Wągrowiec - GLKS Wysoka
Sparta Oborniki - Grom Plewiska
Lubuszanin Trzcianka - Unia Swarzędz
Kotwica Kórnik - Iskra Szydłowo

Kolejka 8 - 16-17 września

GKS Dopiewo - Iskra Szydłowo
Unia Swarzędz - Kotwica Kórnik
Grom Plewiska - Lubuszanin Trzcianka
GLKS Wysoka - Sparta Oborniki
Wełna Skoki - Nielba Wągrowiec
Warta Międzychód - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Huragan Pobiedziska - Mieszko Gniezno
Orły Pniewy - Pogoń Łobżenica

Kolejka 9 - 23-24 września

Pogoń Łobżenica - GKS Dopiewo
Mieszko Gniezno - Orły Pniewy
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Huragan Pobiedziska
Nielba Wągrowiec - Warta Międzychód
Sparta Oborniki - Wełna Skoki
Lubuszanin Trzcianka - GLKS Wysoka
Kotwica Kórnik - Grom Plewiska
Iskra Szydłowo - Unia Swarzędz

Kolejka 10 - 30 września-1 października

GKS Dopiewo - Unia Swarzędz
Grom Plewiska - Iskra Szydłowo
GLKS Wysoka - Kotwica Kórnik
Wełna Skoki - Lubuszanin Trzcianka
Warta Międzychód - Sparta Oborniki
Huragan Pobiedziska - Nielba Wągrowiec
Orły Pniewy - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Pogoń Łobżenica - Mieszko Gniezno

Kolejka 11 - 7-8 października

Mieszko Gniezno - GKS Dopiewo
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Pogoń Łobżenica
Nielba Wągrowiec - Orły Pniewy
Sparta Oborniki - Huragan Pobiedziska
Lubuszanin Trzcianka - Warta Międzychód
Kotwica Kórnik - Wełna Skoki
Iskra Szydłowo - GLKS Wysoka
Unia Swarzędz - Grom Plewiska

Kolejka 12 - 14-15 października

GKS Dopiewo - Grom Plewiska
GLKS Wysoka - Unia Swarzędz
Wełna Skoki - Iskra Szydłowo
Warta Międzychód - Kotwica Kórnik
Huragan Pobiedziska - Lubuszanin Trzcianka
Orły Pniewy - Sparta Oborniki
Pogoń Łobżenica - Nielba Wągrowiec
Mieszko Gniezno - Tarnovia Tarnowo Podgórne

Kolejka 13 - 21-22 października

Tarnovia Tarnowo Podgórne - GKS Dopiewo
Nielba Wągrowiec - Mieszko Gniezno
Sparta Oborniki - Pogoń Łobżenica
Lubuszanin Trzcianka - Orły Pniewy
Kotwica Kórnik - Huragan Pobiedziska
Iskra Szydłowo - Warta Międzychód
Unia Swarzędz - Wełna Skoki
Grom Plewiska - GLKS Wysoka

Kolejka 14 - 28-29 października

GKS Dopiewo - GLKS Wysoka
Wełna Skoki - Grom Plewiska
Warta Międzychód - Unia Swarzędz
Huragan Pobiedziska - Iskra Szydłowo
Orły Pniewy - Kotwica Kórnik
Pogoń Łobżenica - Lubuszanin Trzcianka
Mieszko Gniezno - Sparta Oborniki
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Nielba Wągrowiec

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Nielba Wągrowiec - GKS Dopiewo
Sparta Oborniki - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka - Mieszko Gniezno
Kotwica Kórnik - Pogoń Łobżenica
Iskra Szydłowo - Orły Pniewy
Unia Swarzędz - Huragan Pobiedziska
Grom Plewiska - Warta Międzychód
GLKS Wysoka - Wełna Skoki

 

Następny mecz

XXXIII kolejka IV ligi wielkopolskiej

Lubuszanin Trzcianka - Centra Ostrów Wielkopolski

  lubuszanin trzcianka Centra Ostrów

 25 maja 2019 r. (sobota) godz. 12:00

   Trzcianka

 

Przybyli:

Wojciech Olesiński (Lech II Poznań), Jonasz Górzny (Orzeł Wałcz), Radosław Barabasz (Jarota Jarocin), Jakub Czapliński (Jarota Jarocin), Rafał Majtyka (Gwardia Koszalin), Kirill Isachenko (FK Orsha), Piotr Ziopaja (Błękitni Wronki), brazylijczyk Guilerme Macedo (E.C. Santo André)

Ubyli:

Konrad Syldatk (wypożyczenie Warta Poznań), Adam Śniegowski (Kotwica Kórnik), Aleksey Tsapenko (powrót na Ukrainę), Michał Wawszczak (wypożyczenie Iskra Szydłowo)

 LUBUSZANIN TRZ PL

LUBU JESIEN 2018

 

 Lubuszanin

 

 

 

Patroni medialni

www.trzcianka.pltvl trz

Tygodnik Notecki

Lubuszanin Trzcianka Lubuszanin