MKS HYDRO Lubuszanin

piłkarski klub sportowy

Jednak Centra

Nadkomplet 2 tysięcy widzów obserwował decydujący mecz o wejście do III ligi. Podopieczni Jarosława Feciucha prowadzili w 42 minucie po trafieniu Mateusza Kaczora. Przyjezdni z Ostrowa uzyskali dwa gole w końcówce spotkania w 80 minucie Dariusz Reyer w doliczonym czasie Dawid Kuczyński.

kibole

Lubuszanin Trzcianka – Centra Ostrów Wielkopolski 1:2

Bramki: Kaczor (41’) – Reyer (81’), Kuczyński (90’+9)

Skład Lubuszanina Trzcianka – Zamiar, Zieliński, Śniegowski (83’ Drzewiecki), Szwedek, Kaczor, Krystian Feciuch, Wicher (74’ Natkaniec), Mleczak (67’ Kosidło), Ratajczak, Nowak, Wawszczak (63’ Budzyń)

Skład Centry Ostrów Wielkopolski  – Maj, Szymon Kucharski, Wandzel, Reyer, Sikora, Adamiak, Strączkowski (87’ Marcin Kucharski), Mierzyński (55’ Kaczmarek), Kucharski, Graczyk (65’ Jankowski), Kuczyński

W pierwszym meczu był bezbramkowy remis. W rewanżowym pojedynu podopieczni Jarosława Feciucha zagrali bez pauzującego za kartki Pawła Iwanickiego. W zespole gości od pierwszej minuty zagrał najlepszy strzelec ekipy Dawid Kuczyński .Bramka Mateusza Kaczora w pierwszej połowie dawała awans. Do 80 minuty Nasza drużyna była już bardzo blisko III ligi. W 80 minucie jednak ,,dośrodkowanie” Dariusza Reyera zaskoczyło Damiana Zamiara. Piłka wpadła w samo okienko bramki. W 99 minucie doliczonego czasu gry, po kontrze ekipa z Ostrowa zdobyła zwycięskiego gola po trafieniu Marcina Kuczyńskiego.

Jakub Mleczak zawodnik Lubuszanina Trzcianka

Niestety futbol bywa tak przewrotny i nieobliczalny, że jedna akcja może sprawić, ze wszystko na co pracowałeś cały rok i jest już tak blisko wymyka się spod kontroli. Jednak mimo, iż nie udało się zwieńczyć tego sezonu awansem, cieszę się, że przepracowałem go w tak fantastycznej drużynie. Wszyscy razem stworzyliśmy świetne widowisko. To był niezapomniany czas

 

Nastepny mecz

XIII kolejka IV ligi wielkopolskiej    sezon 2018/2019

Centra Ostrów Wielkopolski - Lubuszanin Trzcianka

20.10.2018 r. (sobota) godz 15:00

Centra Ostrówlubuszanin trzcianka

  Ostrów Wielkopolski

XIII kolejka IV ligi wielkopolskiej           sezon 2018/2019

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Lubuszanin Trzcianka 0:3

pogon nowe skalmierzycelubuszanin trzcianka

13.10.2018 r. (sobota) godz 15:00

  Nowe Skalmierzyce

 

XII kolejka IV ligi wielkopolskiej           sezon 2018/2019

Lubuszanin Trzcianka - Obra Kościan 6:1

06.10.2018 r. (sobota) godz 12:00

        lubuszanin trzcianka obra

         Trzcianka 

 

 LUBUSZANIN TRZ PL

LUBU JESIEN 2018

 

 Lubuszanin

 

 

 

Patroni medialni

www.trzcianka.pltvl trz

Tygodnik Notecki

Lubuszanin Trzcianka Lubuszanin