MKS HYDRO Lubuszanin

piłkarski klub sportowy

Jednak Centra

Nadkomplet 2 tysięcy widzów obserwował decydujący mecz o wejście do III ligi. Podopieczni Jarosława Feciucha prowadzili w 42 minucie po trafieniu Mateusza Kaczora. Przyjezdni z Ostrowa uzyskali dwa gole w końcówce spotkania w 80 minucie Dariusz Reyer w doliczonym czasie Dawid Kuczyński.

kibole

Lubuszanin Trzcianka – Centra Ostrów Wielkopolski 1:2

Bramki: Kaczor (41’) – Reyer (81’), Kuczyński (90’+9)

Skład Lubuszanina Trzcianka – Zamiar, Zieliński, Śniegowski (83’ Drzewiecki), Szwedek, Kaczor, Krystian Feciuch, Wicher (74’ Natkaniec), Mleczak (67’ Kosidło), Ratajczak, Nowak, Wawszczak (63’ Budzyń)

Skład Centry Ostrów Wielkopolski  – Maj, Szymon Kucharski, Wandzel, Reyer, Sikora, Adamiak, Strączkowski (87’ Marcin Kucharski), Mierzyński (55’ Kaczmarek), Kucharski, Graczyk (65’ Jankowski), Kuczyński

W pierwszym meczu był bezbramkowy remis. W rewanżowym pojedynu podopieczni Jarosława Feciucha zagrali bez pauzującego za kartki Pawła Iwanickiego. W zespole gości od pierwszej minuty zagrał najlepszy strzelec ekipy Dawid Kuczyński .Bramka Mateusza Kaczora w pierwszej połowie dawała awans. Do 80 minuty Nasza drużyna była już bardzo blisko III ligi. W 80 minucie jednak ,,dośrodkowanie” Dariusza Reyera zaskoczyło Damiana Zamiara. Piłka wpadła w samo okienko bramki. W 99 minucie doliczonego czasu gry, po kontrze ekipa z Ostrowa zdobyła zwycięskiego gola po trafieniu Marcina Kuczyńskiego.

Jakub Mleczak zawodnik Lubuszanina Trzcianka

Niestety futbol bywa tak przewrotny i nieobliczalny, że jedna akcja może sprawić, ze wszystko na co pracowałeś cały rok i jest już tak blisko wymyka się spod kontroli. Jednak mimo, iż nie udało się zwieńczyć tego sezonu awansem, cieszę się, że przepracowałem go w tak fantastycznej drużynie. Wszyscy razem stworzyliśmy świetne widowisko. To był niezapomniany czas

 

Następny mecz

XXXIII kolejka IV ligi wielkopolskiej

Lubuszanin Trzcianka - Centra Ostrów Wielkopolski

  lubuszanin trzcianka Centra Ostrów

 25 maja 2019 r. (sobota) godz. 12:00

   Trzcianka

 

Przybyli:

Wojciech Olesiński (Lech II Poznań), Jonasz Górzny (Orzeł Wałcz), Radosław Barabasz (Jarota Jarocin), Jakub Czapliński (Jarota Jarocin), Rafał Majtyka (Gwardia Koszalin), Kirill Isachenko (FK Orsha), Piotr Ziopaja (Błękitni Wronki), brazylijczyk Guilerme Macedo (E.C. Santo André)

Ubyli:

Konrad Syldatk (wypożyczenie Warta Poznań), Adam Śniegowski (Kotwica Kórnik), Aleksey Tsapenko (powrót na Ukrainę), Michał Wawszczak (wypożyczenie Iskra Szydłowo)

 LUBUSZANIN TRZ PL

LUBU JESIEN 2018

 

 Lubuszanin

 

 

 

Patroni medialni

www.trzcianka.pltvl trz

Tygodnik Notecki

Lubuszanin Trzcianka Lubuszanin