MKS HYDRO Lubuszanin

piłkarski klub sportowy

Jednak Centra

Nadkomplet 2 tysięcy widzów obserwował decydujący mecz o wejście do III ligi. Podopieczni Jarosława Feciucha prowadzili w 42 minucie po trafieniu Mateusza Kaczora. Przyjezdni z Ostrowa uzyskali dwa gole w końcówce spotkania w 80 minucie Dariusz Reyer w doliczonym czasie Dawid Kuczyński.

kibole

Lubuszanin Trzcianka – Centra Ostrów Wielkopolski 1:2

Bramki: Kaczor (41’) – Reyer (81’), Kuczyński (90’+9)

Skład Lubuszanina Trzcianka – Zamiar, Zieliński, Śniegowski (83’ Drzewiecki), Szwedek, Kaczor, Krystian Feciuch, Wicher (74’ Natkaniec), Mleczak (67’ Kosidło), Ratajczak, Nowak, Wawszczak (63’ Budzyń)

Skład Centry Ostrów Wielkopolski  – Maj, Szymon Kucharski, Wandzel, Reyer, Sikora, Adamiak, Strączkowski (87’ Marcin Kucharski), Mierzyński (55’ Kaczmarek), Kucharski, Graczyk (65’ Jankowski), Kuczyński

W pierwszym meczu był bezbramkowy remis. W rewanżowym pojedynu podopieczni Jarosława Feciucha zagrali bez pauzującego za kartki Pawła Iwanickiego. W zespole gości od pierwszej minuty zagrał najlepszy strzelec ekipy Dawid Kuczyński .Bramka Mateusza Kaczora w pierwszej połowie dawała awans. Do 80 minuty Nasza drużyna była już bardzo blisko III ligi. W 80 minucie jednak ,,dośrodkowanie” Dariusza Reyera zaskoczyło Damiana Zamiara. Piłka wpadła w samo okienko bramki. W 99 minucie doliczonego czasu gry, po kontrze ekipa z Ostrowa zdobyła zwycięskiego gola po trafieniu Marcina Kuczyńskiego.

Jakub Mleczak zawodnik Lubuszanina Trzcianka

Niestety futbol bywa tak przewrotny i nieobliczalny, że jedna akcja może sprawić, ze wszystko na co pracowałeś cały rok i jest już tak blisko wymyka się spod kontroli. Jednak mimo, iż nie udało się zwieńczyć tego sezonu awansem, cieszę się, że przepracowałem go w tak fantastycznej drużynie. Wszyscy razem stworzyliśmy świetne widowisko. To był niezapomniany czas

 

MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka

mistrzem rundy jesiennej IV ligi !!!

 

Szósty sparing okresu przygotowawczego

zima 2019

Błękitni Wronki - Lubuszanin Trzcianka 

błękitni wronkiLubuszanin Trzcianka

19 luty 2019 r. (wtorek) 

godz 18:00

   Popowo

 

Przybyli:

Wojciech Olesiński (Lech II Poznań), Radosław Barabasz (Jarota Jarocin), Jakub Czapliński (Jarota Jarocin), Piotr Ziopaja (Błękitni Wronki), brazylijczyk Guilerme (Corintians)

Ubyli:

Konrad Syldatk (testowany Warta Poznań), Adam Śniegowski (Kotwica Kórnik), Aleksey Tsapenko (powrót na Ukrainę), Michał Wawszczak (wypożyczenie Sparta Oborniki)

 LUBUSZANIN TRZ PL

LUBU JESIEN 2018

 

 Lubuszanin

 

 

 

Patroni medialni

www.trzcianka.pltvl trz

Tygodnik Notecki

Lubuszanin Trzcianka Lubuszanin