Lubuszanin mistrz

Podopieczni Jarosława Feciucha w efektowny sposób zakończyli czwartoligowe zmagania.Wygrana 5:1 z Lechią Kostrzyn na boisku rywala była potwierdzeniem bardzo dobrego sezonu i końcowego sukcesu jakim jest mistrzostwo grupy północnej.

Gospodarze sobotniego meczu niespodziewanie objęli prowadzenie już w 9 minucie po golu autorstwa Mariusza Neumana.Odpowiedział w 27 minucie Błażej Nowak który ładnym strzałem pokonał Adriana Pruszyńskiego. W drugiej odsłonie podopieczni Jarosława Feciucha podkręcili tempo zagrali z pełną determinacją kolejne gole dołożyli dwukrotnie Błażej Nowak, Wiesław Natkaniec i Michał Wawszczak. Efektowa wygrana Lubuszanina i mistrzostwo IV ligi stało się faktem.

30 kol wyniki

wyniki 30 kol tab

Teraz już przygotowania do dwumeczu z Centrą Ostrów w walce o III ligę - potwierdził po meczu szczęśliwy trener Lubuszanina Jarosław Feciuch