Pokaz siły

Nie było sentymentów w meczu lidera tabeli z Kotwicą Kórnik. Lubuszanin dominował we wszystkich elementach piłkarskiego rzemiosła i odniósł zasłużone zwycięstwo 8:0

Lubuszanin Trzcianka - Kotwica Kórnik 8:0 (4:0)

Bartosz Nowak x3 (39', 62', 73'), 8' Mateusz Kaczor, 37' Daniel Ratajczak, 40' Michał Wawszczak, 80' Wiesław Natkaniec, 85' Paweł Wicher

Podopieczni Jarosława Feciucha od samego początku przeważali. Wynik meczu otworzył w 8 minucie Mateusz Kaczor, który strzałem głową pokonał Mateusza Erdmana. Bramkarz gości udanie interweniował po strzale Pawła Iwanickiego, jednak od 37 minuty do 40 minuty trzykrotnie wyciągnął piłkę z siatki. Najpierw w polu karnym ładny strzał Daniela Ratajczaka, w 39 minucie na listę strzelców wpisał się Błażej Nowak, a w 40 minucie Michał Wawszczak uzyskał 20- te trafienie w sezonie. Do przerwy bezdyskusyjne prowadzenie Naszej drużyny.

Błazej Nowak x 3

Błażej Nowak trzykrotnie wpisał się na listę strzelców (fot)

Po zmianie stron cztery dogodne sytuacje dla zespołu gości próbowali bez powodzenia Dariusz Chandze i Błażej Wieśko czujny w bramce Damian Zamiar. Następne minuty to dominacja Lubuszanina. Kolejne trafienia dołożyli dwukrotnie Błażej Nowak, Wiesław Natkaniec i Paweł Wicher. Ozdobą meczu gol autorstwa Błażeja Nowaka w 73 minucie. Zawodnik Lubuszanina z hattrikiem w meczu potwierdził skuteczność w ofensywie.