MKS HYDRO Lubuszanin

piłkarski klub sportowy

Rekordowa wygrana Lubuszanina

Ostre strzelanie w spotkaniu lidera tabeli z ostatnim zespołem w klasyfikacji ekipą Lubońskiego KS. Goście wyjechali z Trzcianki z bagażem 16- tu goli.

Klasą dla siebie Michał Wawszczak, który w meczu zdobył pięć trafień i zapisał się w historii Lubuszanina przez 7 lat występów jako autor 100 goli.

gol wawszczakaGOL 16 0

 16 0Lubuszanin Luboński

 

Masakracja w wykonaniu lidera. Lubuszanin Trzcianka po prostu zmiótł Lubońskiego z boiska. Wynik 16-0 bardzo rzadko zdarza się na pozimie B-klasy, a tu mówimy i IV lidze. Z jednej strony należy się szacunek drużynie z Lubonia, że sie nie poddają, nie rezygnują, tylko jeżdżą i grają i ewidentnie chcą dograc sezon do końca, i zacząć nowy rozdział w okręgówce, a nie wycofywać zespół i startować znowu z samego dna.

Lubuszanin odskoczył po tej kolejce Nielbie Wągrowiec na dwa punkty, gdyż Nielba zremisowała 1-1 z Tarnovią. Tarnovia zremisowała trzeci mecz z kolei i patrząc na ich stratę, czyli osiem punktów i tylko pięć kolejek do końca to raczej marzenia o awansie trzeba odłożyć na sezon kolejny. Wygrała za to Warta Międzychód, 3-1 z GKS Dopiewo. Warta ma sześć punktów straty, ale mecz zaległy z GLKS Wysoka. Warta wiosną gra bardzo dobrze i nie warto jeszcze ich skreślać. Pozostając przy rywalu Warty, czyli GKS Dopiewo mamy tu ewidentny zjazd formy. Po trzech wygranych na start wiosny, obecnie od sześciu spotkań nie moga zdobyć kompletu punktów i ciągle muszą uważać na to co dzieje sie za plecami. Szóste pod rząd zwycięstwo odniosła za to Unia Swarzedz, która 1-0 wygrała z Iskrą Szydłowo.

Trwa walka o uniknięcia niebezpiecznego 14 miejsca. Coraz gorzej wygląda sytuacja Huraganu Pobiedziska, który 0-1 przegrał z GLKS Wysoka i do bezpiecznego miejsca ma strate już czterech punktów. Szczególnie dobrze wiosną grają Zieloni Lubosz, którzy odnieśli kolejne zaskakujące wyjazdowe zwycięstwo, w Obornikach 3-1.

Bardzo ciekawy był mecz w Plewiskach, gdzie miejscowy Grom męczył sie trochę z Lechią Kostrzyn, ale ostatecznie to gospodarze wygrali 4-3 i goście mogą się szykowac już do nowego sezonu w okręgówce.

25 kolejka wyniki

25 kolejka tabela

 

MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka

mistrzem rundy jesiennej IV ligi !!!

 

Szósty sparing okresu przygotowawczego

zima 2019

Błękitni Wronki - Lubuszanin Trzcianka 

błękitni wronkiLubuszanin Trzcianka

19 luty 2019 r. (wtorek) 

godz 18:00

   Popowo

 

Przybyli:

Wojciech Olesiński (Lech II Poznań), Radosław Barabasz (Jarota Jarocin), Jakub Czapliński (Jarota Jarocin), Piotr Ziopaja (Błękitni Wronki), brazylijczyk Guilerme (Corintians)

Ubyli:

Konrad Syldatk (testowany Warta Poznań), Adam Śniegowski (Kotwica Kórnik), Aleksey Tsapenko (powrót na Ukrainę), Michał Wawszczak (wypożyczenie Iskra Szydłowo)

 LUBUSZANIN TRZ PL

LUBU JESIEN 2018

 

 Lubuszanin

 

 

 

Patroni medialni

www.trzcianka.pltvl trz

Tygodnik Notecki

Lubuszanin Trzcianka Lubuszanin