MKS HYDRO Lubuszanin

piłkarski klub sportowy

Lider nie zawiódł

Wygrana Lubuszanina Trzcianka w Szydłowie po trafieniach Pawła Iwanickiego i Błażeja Nowaka. Podopieczni Jarosława Feciucha zrealizowali przedmeczowe założenia i wywieżli z trudnego terenu trzy oczka.

Iskra Szydłowo Lubuszanin Trzcianka 0 2

Iskra Szydłowo - Lubuszanin Trzcianka 0:2 (0:1)

38' Paweł Iwanicki, 70' Błażej Nowak

Skład Lubuszanina: Damian Zamiar - Wojciech Szwedek, Mateusz Kaczor, Adam Śniegowski, Wiesław Natkaniec, Mateusz Kosidło, Daniel Ratajczak (77' Mateusz Michałek), Krystian Feciuch, Błażej Nowak (81' Dominik Drzewiecki), Michał Wawszczak (60' Paweł Wicher), Paweł Iwanicki (88' Jakub Budzyń)

Iskra Lubuszanin 0 2

Derbowe spotkanie OZPN Piła w IV lidze pomiędzy Iskrą Szydłowo a Lubuszaninem Trzcianka to typowy mecz walki. Już w 1 minucie pierwsza okazja Pawła Iwanickiego jednak bez powodzenia. Gospodarze starali się zaskoczyć Damiana Zamiara po strzałach Adriana Mikołajczaka jednak bramkarz Lubuszanina czujny. W 38 minucie po dokładnym zagraniu Krystiana Feciucha, Paweł Iwanicki zdecydował się na mocny strzał na bramkę. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki Arkadiusza Skuzy. Do przerwy jednobramkowe prowadzenie Lubuszanina. Po zmianie stron podopieczni Tomasza Kowalskiego na początku mieli swoje szanse próbowali Łukasz Skwarek, Łukasz Cyruk na posterunku ponownie Damian Zamiar. W 70 minucie rzut wolny dla Lubuszaninia. Błażej Nowak skierował piłkę na bramkę mocny podmuch wiatru i futbolówka trafiła po raz drugi do siatki. Dwubramkowe prowadzenie pełna kontrola wydarzeń na boisku do końca meczu przez lidera.Podopieczni Jarosława Feciucha zrealizowali swój cel wywieżli cenne trzy punkty z Szydłowa.

24 kolejka wyniki

24 kolejka tabela

Już w sobotę kolejny mecz Lubuszanina. Tym razem u siebie mecz pierwszej z ostatnią ekipą tabeli. Początek meczu Lubuszanin Trzcianka - Luboński KS o godzinie 16- tej 

MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka

mistrzem rundy jesiennej IV ligi !!!

 

Szósty sparing okresu przygotowawczego

zima 2019

Błękitni Wronki - Lubuszanin Trzcianka 

błękitni wronkiLubuszanin Trzcianka

19 luty 2019 r. (wtorek) 

godz 18:00

   Popowo

 

Przybyli:

Wojciech Olesiński (Lech II Poznań), Radosław Barabasz (Jarota Jarocin), Jakub Czapliński (Jarota Jarocin), Piotr Ziopaja (Błękitni Wronki), brazylijczyk Guilerme (Corintians)

Ubyli:

Konrad Syldatk (testowany Warta Poznań), Adam Śniegowski (Kotwica Kórnik), Aleksey Tsapenko (powrót na Ukrainę), Michał Wawszczak (wypożyczenie Iskra Szydłowo)

 LUBUSZANIN TRZ PL

LUBU JESIEN 2018

 

 Lubuszanin

 

 

 

Patroni medialni

www.trzcianka.pltvl trz

Tygodnik Notecki

Lubuszanin Trzcianka Lubuszanin