Bolesna porażka z beniaminkiem

Spory zawód sprawili swoim sympatykom podopieczni Jarosława Feciucha, którzy nie wykorzystali atutu własnego boiska i zeszli z boiska pokonani. Zespół Zielonych Lubosz prowadził z dwubramkową przewagą po golach Maksyma Yewtuszenko i Iwo Toporskiego odpowiedział dla Lubuszanina Błażej Nowak. Na wyrównanie zabrakło czasu.

Lubuszanin kontra Lubosz 1 2

Lubuszanin Trzcianka - Zieloni Lubosz 1:2   (86' Błażej Nowak dla Lubuszanina - 54' Maksym Yewtuschenko, 84' Ivo Toporski dla Zielonych)

Skład Lubuszanina: Damian Zamiar  - Błażej Nowak, Wojciech Szwedek (63' Wiesław Natkaniec), Adam Śniegowski (58' Mateusz Kaczor), Dawid Zieliński, Jakub Mleczak (20' Daniel Ratajczak), Mateusz Kosidło, Paweł Iwanicki, Krystian Feciuch, Jakub Budzyń (76' Dominik Drzewiecki), Michał Wawszczak

Spotkanie Lubuszanina z niżej notowanym rywalem zakończone pierwszą porażką u siebie. Pomimo wielu sytuacji podbramkowych zabrakło skuteczności jeszcze w pierwszej połowie po uderzeniach Michała Wawszczaka, Krystiana Feciucha, Błażeja Nowaka, Pawła Iwanickiego. Do przerwy bez goli.Po zmianie stron zespół gości przeprowadził kontrę po której w 54 minucie przyjezdych na prowadzenie wyprowadził Maksym Yewtuschenko. Następne minuty to kolejne sytuacje bramkowe Lubuszanina jednak na posterunku Rafał Korbik.Najlepszą okazję na wyrównanie miał Błażej Nowak ale w dogodnej sytuacji strzelił wysoko nad bramką. Gracze z Lubosza często faulowali sędzia Łukasz Matusiak z Konina pięciokrotnie pokazał żółte kartki. Drugiego gola po kolejnej kontrze trafienie autorstwa Ivo Toporskiego w 84 minucie. Po dwóch minutach rzut wolny dla Naszej drużyny. Celny strzał Błażeja Nowaka i Rafał Korbik bez szans.Na wyrównanie zabrakło czasu i pierwsza porażka u siebie stała się faktem

.Lubuszanin kontra Zieloni

Opinia Jarosława Feciucha trenera Lubuszanina Trzcianka po meczu z Zielonymi Lubosz

Przez cały mecz prowadziliśmy grę, posiadaliśmy inicjatywę, byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym. Przeciwnik miał problem z opuszczeniem własnej połowy, zrobił dwie kontry w całym meczu i zdobył dwie bramki po błędach indywidualnych. My natomiast nie potrafiliśmy skończyć wielu ładnych, składnych akcji bramkami. Straciliśmy bramki w sposób ośmieszający nas, po dziecinnych błędach .Brak skuteczności plus dwa ogromne błędy w obronie i porażka stała się faktem.

23 kolejka wyn

23 kolejka tabela

W kolejnym wyjazdowym meczu Nasza drużyna zagra 3 maja (środa) w Szydłowie z miejscową Iskrą. Początek meczu godz 11:00