27.03.2017

W poniedziałek w miejscowości Września odbył się finał turnieju piłki nożnej - Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku. Trzcianka reprezentowana była przez uczniów klas IVb i Vb sportowej ze Szkoły Podstawowej nr 2.

Tymbark 2017

Dzięki współpracy pana dyr. R. Kwiatkowskiego z prezesem Lubuszanina Trzcianka K.Kottasem wszyscy uczniowie są również zawodnikami tego klubu. W finale wystąpiło 50 drużyn z całej Wielkopolski,nasi chłopcy trafili do grupy A wspólnie z Września,Chodzież i Jastrowie. W pierwszym meczu przegraliśmy z Września 0:4 w drugim wygraliśmy z Chodzieża 4:2 by w trzecim meczu zremisować z Jastrowiem 0:0. Z 4 pkt. zajęliśmy trzecie miejsce w grupie i mimo ambitnej gry musieliśmy pożegnać się z turniejem potwierdza Włodzimierz Topola opiekun trzcianeckiej drużyn. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale i nagrody rzeczowe od Tymbarka. W drużynie SP2 grali : Grześ Karol,Zawadzki Maciej,Wargin Mateusz,Owedyk Maciej,Kuskowski Michał,Borucki Bartosz,Gryglewski Paweł,Laszkiewicz Damian. Opekunowie : Topola Włodzimierz, Łazanowski Marek.