MKS HYDRO Lubuszanin

piłkarski klub sportowy

Radwan Lubasz wygrywa turniej w Trzciance

W niedziele 08.01.2017 w Trzcianeckiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się Turniej Piłki Nożnej Chłopców urodzonych w 2006 r. i młodszych o puchar Starosty Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego .W turnieju brało udział osiem drużyn,które rozlosowano do dwóch grup. Grano systemem każdy z każdym.

Zwyciężyła drużyna GKS Radwan Lubasz, która w finale pokonała zespół Football Academy z Piły. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Adam Wernicki z Lubasza. Nagrody i puchary wręczał starosta Tadeusz Teterus

Radwan Lubasz wygrywa w Trzciance

Po meczach grupowych sytuacja w grupach przedstawiała się następująco,w pierwszej grupie:1 miejsce Lubuszanin Trzcianka , 2 miejsce Akademia Reissa Trzcianka , 3miejsce Szydłowo , 4miejsce Krzyż. W drugiej grupie:1miejsce Radwan Lubasz , 2 miejsce Piła , 3 miejsce Bambinis Trzcianka , 4miejsce Lubuszanin Trzcianka (młodsi).

W przerwie turnieju wszyscy zawodnicy oraz kierownicy i trenerzy posilali się bardzo smacznymi kiełbaskami i bułeczkami ufundowanymi przez radnego na którego,zawsze w takich sytuacjach możemy liczyć Pana Mariusza Łuczaka – potwierdza Włodzimierz Topola główny organizator turnieju.

W następnej fazie turnieju rozstrzygały się miejsca w całym turnieju i tak o miejsce 7 spotkały się drużyny,które w swoich grupach zajęły 4 miejsca czyli: Lubuszanin Trzcianka (młodsi) i Drawa Krzyż. Po bardzo zaciętym meczu zawodnicy Lubu przegrali 0:1. W meczu o 5 miejsce zagrały drużyny z trzecich miejsc w grupach czyli Iskra Szydłowo i Bambinis Trzcianka . Lepsi byli zawodnicy Bambinisu Trzcianka wygrywając w karnych.O miejscach na podium decydowały półfinały,w których spotkały drużyny:Lubuszanin Trzcianka-Futboll Akademia Piła i Reiss Trzcianka-Radwan Lubasz. W pierwszym bezbramkowum meczu Lubuszanin uległ w rzutach karnych drużynie z Piły. W drugim meczu wygrała drużyna z Lubasza 1:0.O trzecie miejsce zagrały drużyny Lubuszanina i Reissa i ponownie po serii rzutów karnych Lubuszanin przegrał z Reissem.W finale zagrały drużyny Radwana Lubasz i Futboll Akademii. Ponownie po serii rzutów karnych wygrała drużyna Radwana Lubasz.

chłopcy

Organizatorzy:Starostwo Powiatowe, Lubuszanin Trzcianka, MDK Trzcianka. Nagrody wręczali Starosta PowiatuTadeusz Teterus, Prezes Lubuszanina Trzcianka Krzysztof Kottas oraz trener Włodzimierz Topola.

 

Następny mecz

1/2 Finału Wojewódzkiego              Pucharu Polski

Lubuszanin Trzcianka - Polonia Środa Wielkopolska

  lubuszanin trzcianka polonia sroda

 21 maja 2019 r. (wtorek) godz. 18:00

   Trzcianka

 

Przybyli:

Wojciech Olesiński (Lech II Poznań), Jonasz Górzny (Orzeł Wałcz), Radosław Barabasz (Jarota Jarocin), Jakub Czapliński (Jarota Jarocin), Rafał Majtyka (Gwardia Koszalin), Kirill Isachenko (FK Orsha), Piotr Ziopaja (Błękitni Wronki), brazylijczyk Guilerme Macedo (E.C. Santo André)

Ubyli:

Konrad Syldatk (wypożyczenie Warta Poznań), Adam Śniegowski (Kotwica Kórnik), Aleksey Tsapenko (powrót na Ukrainę), Michał Wawszczak (wypożyczenie Iskra Szydłowo)

 LUBUSZANIN TRZ PL

LUBU JESIEN 2018

 

 Lubuszanin

 

 

 

Patroni medialni

www.trzcianka.pltvl trz

Tygodnik Notecki

Lubuszanin Trzcianka Lubuszanin