Remisowo na wertepach
Podziałem punktów zakończył się mecz lidera IV ligi Lubuszanina "na boisku" w Luboszu. Podopieczni Jarosława Feciucha stworzyli sobie wiele dogodnych sytuacji bramkowych z beniaminkiem, ale klasą dla siebie bramkarz miejscowych Rafał Korbik, który był najlepszym zawodnikiem swojego zespołu.

Zieloni Lubosz Lubuszanin Trzcianka 1 1

Zieloni Lubosz - Lubuszanin Trzcianka 1:1

Od samego początku to podopieczni Jarosława Feciucha zdecydowanie dominowali jednak niespodziewanie w 24 minucie jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Jędrzej Starzak z Zielonych Lubosz. Przyjezdni dążyli do wyrównania i udało się po stałym fragmencie gry. W 34 minucie z rzutu wolnego precyzyjne zagranie Jakuba Budzynia do kapitana Lubuszanina Pawła Iwanickiego, który strzałem głową doprowadził do wyrównania. Do przerwy 1:1.

Domino

Po zmianie stron ponownie dominującą stroną byli przyjezdni jednak zabrakło skuteczności. Swoje szanse mieli Michał Wawszczak, Paweł Iwanicki, Paweł Wicher, Dominik Drzewiecki jednak bez powodzenia. Nieprawdopodobne interwencje Rafała Korbika, który był na posterunku.

Lubuszanin kontra Lubosz

Gospodarze mogli ten mecz nawet wygrać, mieli w końcówce dwie okazje, ale na nierównym boisku piłka sprawiła figla nawet miejscowym.